Wykład – MARTINI LIGHT

Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi ma zaszczyt zaprosić na wykład i prezentację z udziałem firmy MARTINI LIGHT, którym towarzyszyć będzie ogłoszenie konkursu dla studentów ASP w Łodzi na projekt iluminacji zewnętrznej. Wykład dotyczyć będzie zagadnień iluminacji zewnętrznej, prezentacja obejmować będzie przedstawienie asortymentu firmy Martini Light.

Wykład odbędzie się w środę dnia 27 maja 2015 r. od godziny 9.00 w sali 300 (III piętro.) Zachęcamy do przybycia szczególnie studentów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz kierunków: architektura wnętrz oraz wzornictwo.

Firma MARTINI LIGHT to znany na całym świecie włoski producent oświetlenia, specjalizujący się w oświetleniu zewnętrznym. Obszar działania MARTINI LIGHT obejmuje przestrzenie sklepowe, hotelowe, mieszkalne, biurowe i miejskie.

Serdecznie zapraszamy!!