9. Projektowanie biżuterii na Wydziale Tkaniny i Ubioru

Wydział Tkaniny i Ubioru

Opiekun studiów podyplomowych: dr hab. Ewa Effenberg

Zakres programowy studiów podyplomowych Projektowanie biżuterii ukierunkowany jest na rozwój predyspozycji w procesie kształtowania obszaru biżuterii, oraz na zdobycie umiejętności i doświadczenia w kreowaniu własnych wizji i koncepcji projektowych.

Celem kształcenia jest także zdobycie wiedzy z zakresu analizy branży, a także zdobywania wiedzy w zakresie projektowym ora technologicznym, oraz wpływanie na powstawanie nowych tendencji estetycznych i rynkowych.

Studia podyplomowe PROJEKTOWANIE BIŻUTERII skierowane są do osób, które:

• interesują się tworzeniem biżuterii i chciałyby nabyć podstawowe umiejętności w tej dziedzinie, zarówno jeżeli chodzi o warsztat złotniczy jak i projektowanie,
  • które posiadają podstawową wiedzę z zakresu wykonywania oraz projektowania biżuterii,
  • interesują się współczesnym designem, śledzą zmiany zachodzące w obszarze nowoczesnej biżuterii,
  • poszukują nowych możliwości w twórczym działaniu a także interesują się współczesnym designem, oraz chcą rozwijać swoje umiejętności i pasję twórczą.

Studia podyplomowe pomogą słuchaczom rozszerzyć wiedzę i umiejętności zarówno w zakresie projektowym jak i technologicznym. Duży nacisk położony będzie na rozwój indywidualnych predyspozycji w procesie twórczym oraz na zdobycie umiejętności i doświadczenia w kreowaniu własnych wizji i koncepcji projektowych.

• jednorazowo całą kwotę, 5200 zł (najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć)
  • w dwóch ratach po 2600 zł za semestr (pierwszą ratę najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, drugą ratę do 1 lutego)
  • w ośmiu ratach po 650 zł miesięcznie (pierwszą ratę najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęć, kolejne raty do 1 każdego miesiąca)

• Program obowiązujący od roku akademickiego 2016/2017 - pobierz (.pdf)