Fashion PR talks

Katedra Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zaprasza na spotkanie z panią Olką Kaźmierczak i wykład „ W 80 minut o PR mody w małej firmie" Fashion PR Talks. Wykład będzie miał miejsce 19 stycznia 2015r w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, w sali kina 3D, godz. 17.00.

***

Spotkanie poprowadzi Olka Kaźmierczak, autorka pierwszego w Polsce bloga o PR mody Fashion PR Girl i pomysłodawczyni projektu Fashion PR Talks. „W 80 minut o PR mody w małej firmie" to krótki przewodnik po działaniach komunikacyjnych dostępnych przy niewielkim nakładzie finansowym. Podstawowa wiedza z dziedziny PR, odrobina kreatywności, dbałość o szczegóły i intuicyjne podejście do komunikacji może pomóc w pomnożeniu wartości marki.

"Polski rynek mody przeżywa renesans. W szybkim tempie przybywa na nim projektantów i autorskich marek. Niektóre koncepty są łudząco do siebie podobne. Szansę na przetrwanie w gąszczu kolekcji i nazwisk mają tylko ci, którzy potrafią sprzedać klientowi i produkt, i świetnie opowiedzianą historię" – tłumaczy Olka Kaźmierczak, organizatorka spotkań Fashion PR Talks.

"Jak w polskich warunkach, przy znajomości trendów i z wykorzystaniem prostych narzędzi komunikacji wypromować markę – o tym opowiem już 19 stycznia na gościnnym wykładzie zorganizowanym we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi" – dodaje.

Łódzkie spotkanie będzie pierwszym z cyklu Fashion PR Talks. Kolejne, o zmienionej tematyce i formule, odbędą się w Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Więcej informacji o szczegółach projektu na www.fashionprtalks.pl.